Zamknij
REKLAMA

Pijany 21-latek wjechał w ogrodzenie

10:32, 05.11.2020 | D.D
Skomentuj Pijany 21-latek wjechał w ogrodzenie
REKLAMA

Myszkowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę renault. 21-latek nie dostosował prędkości do warunków drogowych, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało, w organizmie miał dwa promile alkoholu. Kierujący miał wiele szczęścia, że wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21.30 w Myszkowie na ulicy Szpitalnej. Jak ustalili policjanci z myszkowskiej drogówki, kierujący renault megane jadąc w kierunku Pustkowia Lgockiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u 21-letniego obywatela Ukrainy prawie dwa promile. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi dwuletni pobyt w więzieniu. 

Przestrzegamy przed nieodpowiedzialną jazdą "na podwójnym gazie". To śmiertelne zagrożenie o ogromne niebezpieczeństwo!W tym przypadku o wielkim szczęściu może mówić 21-latek, który swoją podróż zakończył na ogrodzeniu.Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał... Kolejny raz przestrzegamy przed tak nieodpowiedzialną jazdą. To śmiertelne zagrożenie zarówno dla kierującego, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o rozwagę i dostosowanie prędkości pojazdu do panujących warunków drogowych- natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Zwracamy się do kierowców o zdrowy rozsądek i ostrożną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od nas samych!

 

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz