Zamknij
REKLAMA

Poszukujemy świadków wypadku

17:37, 23.05.2020 | D.D
Skomentuj Poszukujemy świadków wypadku
REKLAMA

Myszkowscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 30 kwietnia b.r. w Kotowicach. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby w tym 3-letnie dziecko. Wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 34 315-32- 89 lub 112.

Policjanci z Myszkowa wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 30 kwietnia 2020 roku około godz. 13.15 w Kotowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW- bdb, jadąc w kierunku Mirowa w skutek nieprawidłowego manewru wyprzedzania (zbyt szybką zmianę pasa na prawy) spowodował, że kierujący Volkswagenem Bora-31-letni myszkowianin- jadąc w tym samym kierunku, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewe pobocze, przewrócił pojazd i uderzył w przydrożne drzewo. Następnie kierujący BMW odjechał z miejsca zdarzenia. 31-letni kierowca i 3-letnie dziecko z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Policjanci z Myszkowa poszukują wszystkich świadków tego zdarzenia. Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować pod nr tel 34 315-32-93 lub 997 Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej [email protected] 

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz