Zamknij
REKLAMA

Poszukujemy sprawcy kradzieży paliwa

11:13, 20.11.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ze Szczekocin ponownie proszą o pomoc w identyfikacji osoby podejrzanej o kradzież paliwa. Tym razem złodziej przyjechał na stację paliw w Bonowicach białym furgonem marki Renault Master. Wizerunek złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 32 6738 255. Informacje można przekazać także na adres e-mail:[email protected] Gwarantujemy anonimowość!

Do kradzieży doszło 13 listopada br. o godz 2.40 na stacji paliw w miejscowości Bonowice. Złodziej przyjechał białym furgonem marki Renault Master. Do samochodu przypiął skradzione w Częstochowie tablice rejestracyjne. Niestety, numerów rejestracyjnych z naklejki nie można odczytać. Sprawca zatankował prawie 300 litrów oleju napędowego i odjechał nie płacąc rachunku. Poniżej publikujemy film, na którym został zarejestrowany pojazd i wizerunek sprawcy.

Każdy, kto rozpoznaje sprawcę lub pojazd którym przyjechał, proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami ze Szczekocin tel. (34) 34 59 510 lub tel. (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas” zamieszczony na naszej stronie internetowej.

W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość!

[KPP Zawiercie]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz