Zamknij
REKLAMA

Policjanci poszukują zaginionego 55-latka

13:51, 21.05.2019 | D.D
Skomentuj Policjanci poszukują zaginionego 55-latka / Myszków
REKLAMA

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionego Zbigniewa Jagusiak. Jak ustalono zaginiony ostatni raz był widziany w dniu 7 maja w godzinach porannych w Żarkach na ulicy Myszkowskiej. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

55-letni Zbigniew Jagusiak jest mieszkańcem Gniazdowa. Mężczyzna zaginął we wtorek 7 maja 2019 roku gdy wyszedł z miejsca pracy. Tego dnia ostatni raz był widziany w Żarkach na ulicy Myszkowskiej.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 175cm; sylwetka szczupła; włosy szpakowate, krótkie; oczy niebieskie; uszy normalne; nos normalny. Znaki szczególne: nie posiada

Ubiór zaginionego: ubrany w kurtkę koloru czarnego z biało-czerwonym paskiem; spodnie typu jeans koloru granatowego; buty brązowe, zamszowe; posiada przy sobie torbę na pasku koloru zielonego

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków tel. Kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz