Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy zatrzymał poszukiwanego, który mieszkał w szałasie

11:26, 09.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy z Koziegłów zatrzymał bezdomnego 50-latka. Mężczyzna mieszkał w prowizorycznym szałasie, w masywie leśnym w Poraju. Nie wiedział nawet, że jest poszukiwany. Dzisiaj trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi 5 miesięcy.

Dzielnicowy z Koziegłów młodszy aspirant Adam Smereczyński podczas obchodu rejonu służbowego w jednej z rozmów z mieszkańcem, uzyskał informację, że w masywie leśnym w Poraju najprawdopodobniej w bardzo trudnych warunkach mieszka nieznany mężczyzna. Zaraz po tym przystąpił do działania i postanowił sprawdzić tę informację. Wczoraj rano podczas penetracji terenu, w samym środku lasu trafił na prowizoryczny szałas. Wewnątrz zastał mężczyznę, który oświadczył, że od sierpnia ubiegłego roku mieszka w tym miejscu.

Ponieważ nie ma dachu nad głową ani kontaktu z rodzina, wybrał właśnie to miejsce. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że to 50-latka z Rudnika Wielkiego, poszukuje Sąd Rejonowy w Myszkowie. Mężczyzna nie stosował się do sądowego zakazu, za co został skazany na karę pozbawienia wolności. Przestępca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj mundurowi doprowadzą go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%