Zamknij
REKLAMA

MUNDUROWI ROZMAWIALI Z UCZNIAMI O BEZPIECZEŃSTWIE

12:17, 17.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie klas 4 ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Myszkowie spotkali się z myszkowskimi policjantami. Mundurowi przekazali dzieciom najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie zimowych zabaw w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości nieletnich odwiedzili uczniów z klas 4  Szkoły Podstawowej numer 3 w Myszkowie. Celem wizyty było przekazanie dzieciom informacji na temat bezpiecznego zachowania w trakcie zbliżających się ferii zimowych. Mundurowi przekazali uczniom podstawowe zasady obowiązujące na stoku, zwrócili też uwagę na bezpieczeństwo w trakcie zabaw w mieście. Policjanci przypominali by nie wchodzić na zamarznięte zbiorniki wodne, zachować rozsądek przy zabawach na śniegu.

Dodatkowym zagadnieniem poruszonym przez stróżów prawa było bezpieczeństwo w domu oraz w internecie. Dzieci mogły również zadawać im pytania, na które chętnie odpowiadali. Z uwagi na zbliżające się ferie zimowe, podobne spotkania będą kontunuowane.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%