Zamknij
REKLAMA

SIEWIERSCY DZIELNICOWI POPROWADZILI ZAJĘCIA W BIBLIOTECE

21:21, 16.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowi z Siewierza poprowadzili spotkanie z uczniami VII klasy Szkoły Podstawowej z Brudzowic. Przeprowadzone „detektywistyczne warsztaty” to idealny czas na przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Policjanci przekazali najmłodszym rady w ramach prowadzonej kampanii „Mamo! Tato! Tutaj jestem!”.

Od pierwszego szkolnego dzwonka upłynęło już trochę czasu. Młodzi adepci nauki oswoili się już z myśleniem szkolnym oraz uczniowskimi obowiązkami. Policjanci na terenie naszego powiatu cały czas biorą udział w uczniowskich spotkaniach, aby przekazać im najważniejsze rzeczy mogące pozytywnie wpłynąć na ich bezpieczeństwo.

Dzielnicowi z Siewierza przeprowadzili spotkanie w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Siewierzu przy Placu Wojska Polskiego 11. W owocnym spotkaniu mundurowym towarzyszyli uczniowie VII klasy Szkoły Podstawowej z Brudzowic. Podczas spotkania przeprowadzono „detektywistyczne warsztaty”, w których to dzieci mogły poczuć się jak bohaterzy najlepszych filmowych produkcji kryminalnych.

Dzielnicowi podczas prowadzonego spotkania skupili się na zwróceniu uwagi dzieci na poziom bezpieczeństwa w ramach realizacji programu „Mamo! Tato! Tutaj jestem!” Przypomniano najważniejsze zasady oraz reakcję prawidłowych zachowań, kiedy stracimy z oczu osoby najbliższe.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%