Zamknij
REKLAMA

Już w niedzielę Zjazd Gwiaździsty Motocyklistów

10:27, 22.04.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
KPP Częstochowa

W niedzielę 22 kwietnia 2018 roku Częstochowscy policjanci będą zabezpieczali kolejny zjazd zorganizowany przez Stowarzyszenie Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty na Jasną Górę. Przewidywana liczba uczestników może wynieść kilkaset motocyklistów. Nad ich bezpieczeństwem oraz sprawnym przejazdem przez miasto czuwać będą częstochowscy mundurowi.

O godz. 11:00 kierowcy jednośladów wyruszą z ulicy Hallera spod WORD-u i przejadą ulicami Legionów, Faradaya, Mirowska, ciągiem Aleji aż do Błoni Jasnogórskich. Tam o godz. 12:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego na czas przejazdu motocyklistów będą zabezpieczać przejazd na drogach poprzecznych i skrzyżowaniach. Pamiętajmy, że w tym czasie będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Po zakończonej Mszy w razie wystąpienia utrudnień w ruchu drogowym policjanci będą prowadzić ręczną regulację ruchu.

W tym samym czasie w godz. 7:00-22:00 na terenie Częstochowy i powiatu, będą prowadzone wojewódzkie działania kontrolono-represyjne pod nazwą "Stop brawurze na motocyklach i quadach". Działania ukierunkowane są na kierowców, którzy prowadząc swoje pojazdy nie stosują się do ograniczeń prędkości, wsiadają za kierownicę na tzw. "podwójnym gazie" oraz kierują pojazdami nie posiadając do tego uprawnień. W ramach tych działań zobaczymy również policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

(KPP Częstochowa)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone