Zamknij
REKLAMA

Dwie ofiary śmiertelne na drodze krajowej nr 46

13:53, 03.09.2020 | D.D
Skomentuj Dwie ofiary śmiertelne na drodze krajowej nr 46
REKLAMA

Dzisiaj około 8.00 na DK-46 w gminie Lelów doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na remontowanym odcinku drogi, kierujący renault utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia 2 osoby zginęły. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia. Apelujemy do kierowców o ostrożność szczególnie teraz, kiedy warunki pogodowe mogą być zmienne.

 

Dzisiaj, tj. 2 września 2020 roku, około 8.00 na drodze krajowej nr 46 między miejscowością Paulinów i Lelów doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 22-letni kierujący renault, na remontowanym odcinku drogi utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia 77-letnia pasażerka i 79-letni pasażer odnieśli śmiertelne obrażenia.

Częstochowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o ostrożność i poruszanie się z prędkością, która zapewnia panowanie nad pojazdem oraz jest dostosowana do natężenia ruchu i obowiązujących limitów prędkości.Kierowco! Pamiętaj aby dostosować technikę jazdy do panujących na drodze warunków atmosferycznych.Zadbaj o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego! Używaj wyobraźni i przestrzegaj przepisów. 

[KMP Częstochowa]

 

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz