Zamknij
REKLAMA

POLICJANCI ROZMAWIALI Z DZIEĆMI O BEZPIECZEŃSTWIE W CYBERPRZESTRZENI I NIE TYLKO

12.15, 18.11.2021 . Aktualizacja: 12.16, 18.11.2021
Skomentuj
REKLAMA

Myszkowscy policjanci z Zespołu do Spraw Nieletnich myszkowskiej komendy w ostatnim czasie odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej numer 2, Zespołu Szkół numer 2 w Myszkowie oraz z Żarek Letnisko. Podczas spotkań, jakie odbyli w klasach rozmawiali z młodzieżą o bezpieczeństwie- nie tylko tym w ruchu drogowym, ale i o tym codziennym oraz w internecie. Sporą część spotkań poświęcono problematyce cyberprzemocy.

Aspirant sztabowy Robert Lipiński, starszy aspirant Damian Haber i sierżant sztabowy Łukasz Czapniki  przeprowadzili cykl spotkań z uczniami szkół podstawowych średnich położonych w rejonie powiatu myszkowskiego. Z uczestnikami spotkań rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym ale przede wszystkim o problematyce cyberprzemocy, z którą z racji częstego spędzania czasu w sieci, niemal każdy młody użytkownik internetu miał już styczność.

Policjanci mówili o tym jak reagować na cyberprzemoc, jak sobie radzić kiedy staniemy się obiektem ataku oraz w jaki sposób minimalizować to zjawisko. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia spotkania odbyły się z zachowaniem reguł reżimu sanitarnego.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%