Zamknij
REKLAMA

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski

12:35, 17.09.2020 | D.D
Skomentuj Dzień Seniora i Dzień Białej Laski
REKLAMA

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski to już prawdziwa tradycja Myszkowskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących. Od wielu lat członkowie co roku spotykają się, aby uczcić to świętu. Podczas uroczystości Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec pogratulował szerokiej działalności Koła.

 

Prezes Leszek Mróz poprowadził spotkanie, wyrażając wdzięczność wszystkim przybyłym za wsparcie, z jakim Koło spotyka się na co dzień. Działalność organizacji ma wielkie znaczenie szczególnie dla starszych osób, które w ten sposób mogą realizować potrzeby związane z podtrzymywaniem relacji społecznych w szerokim rozumieniu.

Wśród zaproszonych gości na sali byli m.in. Wicestarosta Mariusz Morawiec, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Prezes Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego Zofia Jakubczyk, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie Aleksandra Pindych, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Agnieszka Sionek.

Na tegorocznej uroczystości nie mogli zjawić się wszyscy członkowie Koła z uwagi na ograniczenia związane z pandemią Covid-19.

Wicestarosta Mariusz Morawiec i Dyrektor PCPR Agnieszka Sionek wspólnie wręczyli upominki od Zarządu Powiatu w Myszkowie dla najstarszych seniorów. 

Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze.

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA