Zamknij
REKLAMA

Poraj: Wójta Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak składa życzenia

12:12, 01.09.2020 | D.D
Skomentuj Życzenia na nowy rok szkolny
REKLAMA

1 września 2020

Drodzy Uczniowie Szanowni Nauczyciele i Rodzice

Dziś szczególna chwila dla wszystkich osób związanych z oświatą. Początek roku szkolnego jest momentem, w którym rozpoczynamy nowe przedsięwzięcia, określamy ambitne plany wyznaczamy cele, które będziemy chcieli zrealizować.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 różni się od tego dnia w latach poprzednich. Ogromnie żałuję, że nie możemy spotkać się razem, ale jestem z Wami z całego serca.

Drodzy Uczniowie,

Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów. Niech każdy dzień niesie ze sobą nowe pouczające doświadczenia, które pozwolą Wam pewnie kroczyć obraną drogą. Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką życzę, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji. Pamiętajcie, że bez względu na tryb zdobywania wiedzy, robicie to przede wszystkim dla siebie i swojej przyszłości!

Szanowni Nauczyciele,

Mam nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie Państwu wiele sukcesów pedagogicznych i satysfakcję zawodową, czego Wam z całego serca życzę, pomimo tego, że rok szkolny będzie całkowicie różnił się od tych, które znaliśmy do tej pory. Wszystkim Rodzicom i Opiekunom uczniów życzę zaś cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia.

Życzę zdrowia, dobrych emocji, dużej motywacji do nauki.

Trzymajmy się wszyscy jednego przesłania: Bądźmy zdrowi!

 

Wójta Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak

[UG Poraj]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA