Zamknij
REKLAMA

Bezpieczne wakacje z dzielnicowym

19:05, 02.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Bezpieczne wakacje z dzielnicowym / Myszków

Dzielnicowy z Myszkowa uczestniczył w pikniku rodzinnym w Niegowie. Specjalnie dla najmłodszych oraz ich rodziców organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Stróż prawa mówił o swojej codziennej służbie, o tym jak zachować się podczas letniego wypoczynku szczególnie nad wodą. Było o używkach w tym również dopalaczach, odpowiedzialności prawnej nieletnich i Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą"

Z okazji rozpoczęcia wakacji dzielnicowy z Myszkowa odwiedził rodzinny piknik. Asp sztab. Mariusz Michalik mówił o najważniejszych zasadach podczas letniego wypoczynku. Z wielkim entuzjazmem opowiadał również o swojej codziennej służbie, o tym jak zostać policjantem oraz pod jaki numer dzwonić, gdy potrzebujemy pomocy. Dzielnicowy przestrzegał przed zagrożeniami i tłumaczył jak należy postępować aby ich uniknąć.Każdy uczestnik otrzymał ulotkę informującą o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Dzielnicowy zaprezentował również policyjny radiowóz, który mogło zobaczyć każde dziecko i poczuć się przez chwilę prawdziwym policjantem. Na koniec każdy mógł przymierzyć alkogogle i narkogogle i pokonać tor przeszkód. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z policyjnym radiowozem i mundurowym.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone