Zamknij
REKLAMA

Dzień Rodzin Zastępczych

22:01, 06.06.2019 | D.D
Skomentuj
Dzień Rodzin Zastępczych / Myszków
REKLAMA

Dzień Rodzin Zastępczych

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego odbył się w Myszkowie piknik rodzinny, w którym uczestniczyły rodziny zastępcze działające na terenie powiatu myszkowskiego. Honorowymi gośćmi byli poseł na Sejm RP Mariusz Trepka, wicestarosta Mariusz Morawiec, sekretarz powiatu myszkowskiego Krystyna Jasińska.
 
Coroczny piknik integracyjny zgromadził bardzo wiele osób związanych z działalnością pieczy zastępczej. 
Całość zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Piknik został przygotowany w ramach projektu konkursowego „Nowy start”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. 
W pikniku uczestniczyły zaproszone rodziny zastępcze, wychowankowie i kadra Rodzinnego Domu Dziecka w Myszkowie, Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej.
Gości powitali wspólnie poseł Mariusz Trepka i sekretarz powiatu Krystyna Jasińska, którzy podkreślili, jak ważną rolę odgrywa wsparcie dla rodzin i opieka zastępcza .
 
Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji, m.in. występ kabaretowy, przedstawienia dzieci, pokazy policji z udziałem psa tropiącego i obronnego, pokazy strażackie, dmuchane zamki i kule.

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA