Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Prezes PZPN: 19 stycznia będziemy znać nazwisko nowego trenera reprezentacji

PAP 09:03, 31.12.2021 Aktualizacja: 08:21, 20.10.2025
Skomentuj Prezes PZPN: 19 stycznia będziemy znać nazwisko nowego trenera reprezentacji PAP

"19 stycznia, na pierwszym posiedzeniu zarządu, będziemy znać nazwisko nowego trenera" - zapewnił działacz na antenie TVP Sport.

Prezes PZPN Cezary Kulesza wskazał datę, kiedy wiadomo będzie już, kto zastąpi Paulo Sousę w roli szkoleniowca piłkarskiej reprezentacji Polski.

Kulesza nie chciał szerzej wypowiadać się na temat nowego selekcjonera, ale przyznał, że w przypadku wywalczenia awansu na przyszłoroczne mistrzostwa świata ten miałby poprowadzić biało-czerwonych również podczas turnieju finałowego w Katarze.

W mediach przewijają się nazwiska kilku potencjalnych kandydatów. Wśród nich są zarówno Polacy (Adam Nawałka, Marek Papszun), jak i zagraniczni trenerzy (Dick Advocaat, Juergen Klinsmann i Avram Grant).

Sousa nagle wystąpił o rozwiązanie umowy wiążącej go z PZPN, co Kulesza potwierdził w niedzielę. Szkoleniowiec zdecydował się na taki krok, choć w marcu biało-czerwonych czekają dwustopniowe baraże o awans. Portugalczyk w środę, zaraz po oficjalnym rozstaniu z reprezentacją Polski, został przedstawiony jako trener Flamengo Rio de Janeiro. W związku z tym spadła na niego duża krytyka. (PAP)

an/ sab/

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myszkow365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%