Zamknij
REKLAMA

PARP: 10 nowych, bezpłatnych kursów online dla przedsiębiorców

13:22, 05.11.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Jak przypomniała Agencja, Akademia PARP oferuje kursy, które wspierają przedsiębiorców na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. W 2021 roku uruchomiono m.in. kurs "Jak rozwinąć własną firmę?", który jest kontynuacją i tym samym drugim etapem, kursu "Jak założyć własną firmę".

Akademia PARP uruchomi w tym roku 10 nowych, bezpłatnych kursów online dla przedsiębiorców - poinformowała w piątek Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Dodała, że aktualnie dostępnych jest 35 kursów o zróżnicowanym zakresie tematycznym.

Jeszcze w tym roku oferta Akademii PARP zostanie poszerzona o kolejne 10 kursów - poinformowała PAPR.

Planowane kury to dotyczą wielu zagadnień, w tym: "Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością", "Jak efektywnie pracować i zarządzać zdalnie personelem?", "Analiza sprawozdań finansowych", "Eksport dla początkujących", "Spedycja i logistyka w transporcie", "Marketing internetowy - kurs zaawansowany", "Ubezpieczenia w działalności MŚP", "Dochodzenie i zarządzanie należnościami od kontrahentów", "Marketing eksportowy" i "Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem".

"Nasza oferta stale się poszerza i obejmuje coraz nowsze dziedziny, które odpowiadają bieżącym potrzebom przedsiębiorców" - ocenił dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości, koordynator "Akademii PARP" Michał Polański.

Dodał, że Szkolenia Akademii są dopracowane "w każdym calu" i oferują uczestnikom aktualną i profesjonalną wiedzę dotyczącą kluczowych dla rozwoju w dzisiejszych czasach tematów.

PAPR podała, w ciągu 2 lat funkcjonowania Akademii PARP w nowej odsłonie, konta w serwisie założyło ponad 77 tys. osób, wydano ponad 63 tys. certyfikatów.

autorka: Longina Grzegórska-Szpyt

lgs/ drag/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%