Zamknij
REKLAMA

Dodatkowy nabór uzupełniający uczestników do projektu wymiany pieców

11:13, 09.11.2020 | D.D
Skomentuj Dodatkowy nabór uzupełniający uczestników do projektu wymiany pieców
REKLAMA

Informujemy, że od dnia 8 lipca 2020 r. rozpoczynamy dodatkowy nabór uzupełniający uczestników do projektu "Wymiana systemów grzewczych c.o. na systemy ekologiczne na terenie Gminy Myszków" dofinasowanego w ramach Działania 4.3.4 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej - konkurs.

Projekt polega na wymianie starych kotłów na paliwa stałe na kotły gazowe lub kotły na biomasę (pellet) wraz z montażem. Budynek mieszkalny jednorodzinny musi być ocieplony wraz z dachem. Wymagane jest osiągnięcie efektu ekologicznego w postaci redukcji CO2 co najmniej o 30 % w stosunku do pierwotnej instalacji. Udział własny obejmuje: 15% kosztów kwalifikowanych (netto) zakupu i montażu nowego źródła ciepła, podatek VAT 8% oraz wartość podatku VAT od otrzymanej dotacji. Szacowany maksymalny udział własny to 2.998,17 zł w przypadku kotła na biomasę i 3.637,06 zł w przypadku kotła na gaz).

Komplet załączników poniżej. Kontakt telefoniczny z pracownikami Wydziału Rozwoju Miasta tel. 34 313 26 82 wew. 145, 173.

 

[UM Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz