Zamknij
REKLAMA

Żarki : Zakupy dla seniorów i niepełnosprawnych.

12:58, 24.03.2020 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Żarki : Zakupy dla seniorów i niepełnosprawnych.

Zakupy dla seniorów i niepełnosprawnych. ???? Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy w Żarkach uczula na osoby potrzebujące pomocy! W przypadku posiadania informacji o osobach starszych, samotnych, niepełnosprawnych, nie mogących liczyć na pomoc ze strony rodziny lub sąsiadów, nie mających rodziny na terenie Gminy Żarki, które ze względów bezpieczeństwa nie powinny opuszczać mieszkań prosimy o zgłoszenia bezpośrednio do MGOPS w Żarkach pod nr telefonu 34 313 00 85, e-mail: [email protected] od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 13.00.  Zakupy będą dostarczane w dni robocze – od godz. 10.00 w następnym dniu po zgłoszeniu.

Pracownicy żareckiego MGOPS-u zrobią zakupy składające się podstawowych artykułów spożywczych i higienicznych oraz środków czystości – w ilościach niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania. Żeby umożliwić pomoc jak największej liczbie osób, zakupy powinny być ograniczone do  niezbędnych artykułów, a ich koszt nie powinien przekraczać 150 zł.  Koszt zakupów pokrywa zainteresowana osoba.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarkach zachęca do pomocy osobom starszym, niepełnosprawnym i samotnym, które na czas zagrożenia koronawirusem powinny pozostać w domu. Część z nich może potrzebować wsparcia w zrobieniu codziennych zakupów czy wykupieniu recept. Zachęcamy do opieki nad naszymi sąsiadami-seniorami. Każda pomoc sąsiedzka jest mile widziana, ale pamiętajmy żeby pomagać w sposób bezpieczny dla obu stron.

[UMiG Żarki]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone