Zamknij
REKLAMA

I Jurajski Turniej Bokserski

23:44, 03.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Turniej odbył się w ubiegłą sobotę w hali sportowej LO w Myszkowie. Zorganizowany został przez klub LKS BOKS Myszków.

Na zdjęciu od lewej: Przewodniczący Rady Miasta Myszkowa Jerzy Woszczyk, Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Burmistrz Myszkowa Włodziemierz Żak, Radna Miasta Myszkowa Zofia Jastrzębska i Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski

Powiat Myszkowski na gali reprezentowali Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Jastrzębski oraz Członek Zarządu Powiatu Sebastian Ruciński.
Jest to pierwszy od kilku lat turniej bokserski, który odbył się na terenie Myszkowa. Walki we wszystkich kategoriach wiekowych oraz wagowych przyciągnęły na trybuny sporo widzów, którzy dopingowali zawodników.

Starosta Dariusz Lasecki wręcza nagrody

Początek turnieju to walki pokazowe 11-latków. Później zaprezentowali się starsi zawodnicy. Wszyscy wykazali się ogromnymi umiejętnościami. Turniej miał na celu upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

Gratulujemy zwycięzcom.

(Powiat Myszkowski)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone