Zamknij
REKLAMA

15-latek wpadł z marihuaną

21:55, 04.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali 15-latka, przy którym znaleźli narkotyki. W jego mieszkaniu śledczy również odnaleźli niedozwoloną substancję. Za posiadanie narkotyków sprawą młodego ucznia zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci zajmujący się przestępczością wśród nieletnich w ramach działań "Bezpieczne Wakacje 2018" wylegitymowali trzy młode osoby. Jedna z nich według uzyskanej informacji miała posiadać środki odurzające. Szybko wyszło na jaw, że 15-latek z Myszkowa posiadał w foliowym woreczku zielony susz. Od razu przyznał się, że jest to marihuana, a wykonane przez mundurowych testy tylko to potwierdziły. Stróże prawa przeszukali jego mieszkanie, w którym także znaleźli substancję zabronioną. Chłopiec został przesłuchany, a potem przekazany pod opiekę matce. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

(KPP Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone