Zamknij
REKLAMA

Próba samobójcza? Czy może przypadek jazdy pod wpływem alkoholu?

22:16, 28.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Kompletnie pijany i na zakazie zjechał do rowu

Myszkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uczestniczyli w zdarzeniu drogowym. Obaj byli upojeni alkoholem i na początku żaden z nich nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Dzisiaj, gdy wytrzeźwieli w policyjnym areszcie wszystko wyszło na jaw...

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 11.00 na ulicy Koziegłowskiej w Myszkowie. Policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce, zastali rozbity pojazd w rowie, a przy nim dwóch kompletnie pijanych mężczyzn. Obaj oskarżali siebie na wzajem o kierowanie tym pojazdem. Zarówno 51- latek jak i jego 29-letni kolega nie przyznawali się do winy. Starszy z nich miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a młodszy ponad 3.5 promila w wydychanym powietrzu. Obaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Dzisiaj, po wytrzeźwieniu szybko wyszło na jaw, że sprawcą kolizji drogowej jest 29-latek z gminy Niegowa. Jak się okazało, nieodpowiedzialny mężczyzna w takim stanie usiadł za kółkiem pomimo, że obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dzisiaj został przesłuchany i przyznał się do winy. Za to co zrobił, oprócz wysokiej kary grzywny, grozi mu nawet 3 lata za kratami. 

(KPP Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone