Zamknij

Lodowa manufaktura w Żarkach

15:04, 20.05.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
UMiG Żarki

Lody rzemieślnicze w Żarkach.  Manufaktura Słodyczy Hokus Pokuss rozszerzyła działalność. Lodowa manufaktura już działa. Ice Truck jest dostępny przy ul. Moniuszki, naprzeciwko Domu Kultury w Żarkach.

- Postawiliśmy na naturalne lody o różnych smakach. Specjalnie dla naszych klientów, którzy lubią słodycze,  rozszerzyliśmy ofertę. Oprócz pysznych i kolorowych lizaków zaczęliśmy również produkować lody – mówi Barbara Banaszczyk.
Zasadą manufaktury jest zaskakiwanie smakami.  Hitem jest już: jogurtowy z markują, stałych miłośników mają: czekolada, wiśnia, czy bardziej wyraziste sorbety: np. mango, malina z truskawką. Zapraszamy.

(UMiG Żarki)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone