Zamknij
Promuj to ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Data dodania: 2024-03-09 22:15:16 ID: 503

+48 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Agencję Pracy Tymczasowej ARK Jobs Sp. z o. o. w Zawierciu poszukuję dla swojego klienta pracownika na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI

Lokalizacja pracy: Siewierz

Obowiązki:
- Wykonywanie "Check List" z kontroli detali
- Kontrolowanie zapisów pomiarów w Kartach Kontroli Wyrobów,
- Przygotowywanie szkoleń jakościowych dla pracowników produkcji,
- Nadzór nad Kartami Braków, wprowadzanie wyników do bazy danych,
- Nadzór nad formularzami SPC, wprowadzanie wyników do bazy danych,
- Aktualizacja listy Pól Selekcyjnych.

Wymagane kwalifikacje:
- Rzetelność i odpowiedzialność,
- Doświadczenie w pracy na produkcji,
- Dobra organizacja pracy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie firmy w Zawierciu, ul. Wierzbowa 16 H.

Wymagane dokumenty:
1. informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320), tj.: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane służące do kontaktu z kandydatem (np. numer telefonu, adres e-mail, adres do korespondencji). numer telefonu, adres e-mail, adres korespondencyjny), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
2. w przypadku chęci wzięcia udziału w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencję Pracy w Zawierciu, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencję Pracy przez okres kolejnych 12 miesięcy oraz udostępniania ich potencjalnym pracodawcom.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.arkjobs.eu/kontroler-jakosci/