Zamknij
Promuj to ogłoszenie

PRACOWNIK OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Data dodania: 2024-03-09 22:12:49 ID: 499

+48 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Agencję Pracy Tymczasowej ARK Jobs Sp. z o. o. w Zawierciu poszukuję dla swojego klienta pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Miejsce pracy: Siewierz

Zakres obowiązków:
- Kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem,
- Ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towarów,
- Utrzymanie czystości w miejscu pracy,
- Wykonywanie pozostałych prac magazynowych,
- Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagane kwalifikacje:
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT (mile widziane),
- Dyspozycyjność,
- Podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stabilność zatrudnienia,
- możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z programem premiowym,
- szkolenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie biura w Zawierciu ul. Wierzbowa 16 H.

Wymagane dokumenty:
1. informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1320), tj.: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres e-mail, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
2. w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy w Zawierciu, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy przez okres najbliższych 12 miesięcy i ich udostępniania potencjalnym pracodawcom.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.arkjobs.eu/pracownik-obslugi-wozkow-widlowych/