Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: pomoc przy montażu klimatyzacji, wentylacji, praca pod nadzorem kierownika
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: praca na terenie całego kraju
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Lepiarz
      Numer telefonu: 343135020 w. 110
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
      przekazania dokumentów:
      sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
      StPr/18/1336
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      opieka nad osobami starszymi ( demencja starcza, Alzheimer)
      StPr/18/1333

      wykonywanie poleceń wierzchników - pomoc w przygotowywaniu posiłków;
      StPr/18/1331
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      prosta obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola wizualna materiałów do druku
      StPr/18/1326
      wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

      pomoc przy montażu klimatyzacji, wentylacji, praca pod nadzorem kierownika
      StPr/18/1330
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania
      StPr/18/1324

      szycie cholewek
      StPr/18/1576

      składanie operatów geodezyjnych, sporzadzanie dokumentow biurowych, praca w terenie
      StPr/18/1296
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Czyszczenie konstrukcji i elementów stalowych, obsługa śrutownicy.
      StPr/18/1550

      rozkładanie palet do kompletacji; przepakowywanie towarów zgodnie z określonymi schematami; układanie produktów na paletach;
      StPr/18/1287
      wynagrodzenie od 2 240 - 2 560 PLN