Zamknij

Pierwszy inwestor w strefie przy ul. Przemysłowej

14:17, 14.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Przemysłowa 4 w Myszkowie to nowy adres firmy Conexx, która swój nowy i nowoczesny zakład wybudowała i uruchomiła na Specjalnej Strefie Ekonomicznej. To jedna z czterech firm, które zakupiły działki w strefie przy ulicy Przemysłowej.

Conexx Sp. z o. o. zajmuje się projektowaniem i produkcją konstrukcji stalowych, stanowiących najważniejsze elementy hal stalowych. Doświadczenie i nowoczesne rozwiązania architektoniczne pozwalają firmie na wykonywanie profesjonalnych konstrukcji stalowych, mających zastosowanie w sektorze rolniczym i logistycznym.

(UM Myszków)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

leszekleszek

0 0

Jaki inwestor . Tylko się przeniósł . 10:02, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone