Promuj to ogłoszenie

Dziennikarz dla portalu Myszkowskiego / staż /

Data dodania: 2019-02-24 17:21:19ID: 54

[email protected]

DZIENNIKARZ / STAŻ
Śląskie/ Myszków

Zadania:
- wyszukiwanie interesujących tematów
- pisanie i redagowanie tekstów miejskich
- edycja i redakcja treści polskich i zagranicznych
- dbałość o merytoryczny rozwój serwisu

Wymagania:
- umiejętność zdobywania newsów
- dokładność w weryfikacji tworzonych materiałów
- lekkie pióro
- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- pracę pełną ciekawych wyzwań w środowisku łączącym siłę
tradycji marek wydawniczych z dynamiką, innowacyjnością
- doświadczenie w pracy redakcyjnej
- możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji
- wynagrodzenie w postaci bonifikaty uczestniczenia w wydarzeniach,
biletach, zaproszeniach.
- Zadaniowy czas pracy
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny, transparentny system premiowy.
- Dla najlepszych możliwość stałej współpracy po zakończeniu stażu

mail: [email protected]
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)?.