Zamknij
REKLAMA

Koronawirus – co z lotami w tunelu aerodynamicznym w Katowicach?

08:36, 30.04.2020 | art.sponsorowany

Tunel aerodynamiczny zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej to popularne miejsce w Katowicach. Aktualnie, ze względu na epidemię, jest jednak zamknięty.

Działający w Katowicach tunel aerodynamiczny Profly pozwala na skorzystanie z body flyingu, czyli z rozrywki polegającej na lataniu w powietrzu. Jego specjalna konstrukcja umożliwia uniesienie ciała w górę i daje efekt podobny do swobodnego spadania podczas skoków spadochronowych.

Aktualnie tunel aerodynamiczny Profly jest zamknięty. Te efekt epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, który spowodował zamknięcie większości punktów w mieście. Aktualne informacje dotyczące planowanego terminu otwarcia tunelu aerodynamicznego będzie można znaleźć w mediach społecznościowych.

 

Nadal można rezerwować loty przez internet

Chociaż obecnie loty w katowickim tunelu aerodynamicznym nie są dostępne, to jednak nadal można rezerwować je przez internet na stronie internetowej: https://katowice.profly.pl/.

Ten jedyny na Śląsku tunel aerodynamiczny oferuje swoim klientom kilka różnych wariantów lotów do wyboru. Największym zainteresowaniem cieszy się lot 3-minutowy (2 x 1,5 minuty) dla osób dorosłych – to koszt 259 złotych. Można również zdecydować się na zakupienie kilku lotów dla jednej albo dwóch osób. Dużą popularnością cieszą się pakiety dla 4 osób – w cenie 979 złotych każda z nich może odbyć 2 loty po 1,5 minuty każdy.

Tunel aerodynamiczny ma także specjalne ceny dla osób poniżej 18. roku życia. Podstawowy lot kosztuje wtedy 229 złotych za 3 minuty (2 x 1,5 minuty). Można również wykupić specjalne szkolenie Junior PRO w cenie 439 złotych, które obejmuje 4 loty trwające po 1,5 minuty.

Nadal dostępne są także vouchery upominkowe, które stanowią bardzo dobry pomysł na prezent na wiele okazji, na przykład na urodziny, pod choinkę czy też na Dzień Chłopaka. Voucher upoważnia osobę, która go otrzymała, do zarezerwowania lotu w dowolnym terminie. Vouchery zachowują swoją ważność przez 12 miesięcy.

 

Loty w tunelu aerodynamicznym – emocjonująca rozrywka dla młodszych i starszych

Tunel aerodynamiczny to kapitalna rozrywka przeznaczona dla każdego, kto chciałby spełnić swoje marzenia o lotach w przestworzach. Za pomocą tej specjalnej konstrukcji istnieje możliwość stworzenia specjalnych warunków towarzyszących swobodnemu spadaniu. Z tego powodu aerotunele nazywane są również symulatorami swobodnego spadania.

Loty w tunelu aerodynamicznym są bezpieczną, ale bardzo emocjonującą rozrywką, która potrafi podnieść adrenalinę. Osoba znajdująca się w środku tunelu przez cały czas przebywa pod opieką instruktora, który pomaga jej w przyjęciu odpowiedniej pozycji, by unosić się na strugach powietrza. Razem z nim może wykonywać także różnorodne ewolucje.

W lotach w aerotunelach mogą brać udział zarówno osoby pełnoletnie, jak również te poniżej 18. roku życia. Z rozrywki tej korzystać mogą zarówno dzieci, jak również seniorzy. Latanie w tunel aerodynamicznym może zagwarantować niezapomniane emocje dla każdego!

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop