Zamknij
REKLAMA

TaxShield Prawdziwa Tarcza Antykryzysowa

18:52, 19.04.2020 | aty.sponsorowany

Tarcza antykryzysowa od rządu niejednokrotnie nie jest wystarczającym narzędziem do walki z problemami w firmie. W tym celu warto skorzystać z usługi optymalizacji podatkowej i ZUS, co stanowić może znacznie lepsze rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców.

Tarcza antykryzysowa od rządu niejednokrotnie nie jest wystarczającym narzędziem do walki z problemami w firmie. W tym celu warto skorzystać z usługi optymalizacji podatkowej i ZUS, co stanowić może znacznie lepsze rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców. 

Taxshield Biuro Rachunkowe Online

Taxshield oferuje usługi księgowe online, które mają za zadanie pomóc firmom w tym trudnym dla wszystkich czasie. Usługa wyróżnia się następującymi cechami:

- rejestracją spółki z o.o. gratis,

- brakiem obowiązkowego ZUS-u na stałe,

- zabezpieczeniem kapitału przedsiębiorcy,

- świadczeniem doradztwa i optymalizacji podatkowej. 

Rejestracja spółki z o.o.

Spółka z o.o. jest własnością wspólników, którzy nie zajmują się kierowaniem firmą - tym zajmuje się Zarząd. Nie podlega się obowiązkowi ubezpieczenia społecznego, dzięki czemu nie trzeba płacić ZUS. Okazuje się, że prowadzenie takiej spółki ma szereg zalet; skorzystać można z optymalizacji podatkowej, istnieje możliwość zbywania udziałów, czy też izolacji finansów prywatnych i firmowych. Dzięki Taxshield skorzystać możemy z rejestracji spółki z o.o. przez Internet. Firma załatwia za nas wszelkie formalności - od umowy spółki, po potrzebne deklaracje i wpis do KRS. Sprawnie otrzymamy zatem działającą firmę bez ZUS, płacą jedynie za księgowość. To spore ułatwienie dla wielu przedsiębiorców, którzy pragną zaoszczędzić czas i koszty. 

Firma bez ZUS

Jeśli przedsiębiorca pragnie nie płacić składek ZUS, powinien prowadzić działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością - firma bez zus. Ponadto, pamiętać należy o wybraniu takiej formy, wynagrodzenia, która jest wolna od płacenia składek (umowa o dzieło, dywidenda, czy też powołanie członka zarządu). W przypadku dywidendy jednak mamy do czynienia z podwójnym opodatkowaniem, o czym warto pamiętać.  

Biuro rachunkowe online

Biuro rachunkowe Taxshield odpowiada na szereg potrzeb odbiorców, działając w sferze 100% online. Szeroka oferta zachęca do zapoznania się z usługami i dobrania ich do oczekiwań swojej działalności gospodarczej. Usługi księgowe prowadzone elektronicznie są o tyle ciekawym rozwiązaniem, że pozwalają działać sprawnie i znacznie oszczędzać czas. Zapraszamy do kontaktu z firmą już dziś, zyskując pewność, że trafiliśmy na godnych zaufania fachowców, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę niezbędną w przypadku prowadzenia firmy i kwestii księgowych. 

Usługa optymalizacji podatkowej i ZUS jest dla wielu firm znacznie lepszą opcją niż skorzystanie z Tarczy Antykryzysowej od rządu. W tym trudnym czasie warto poszukać jak najlepszych rozwiązań, które pozwolą na dalszy rozwój działalności. 

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop