Zamknij

Ślusarz

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa elektrodrążarki, frezarki, szlifierki magnetycznej, obrabiarki do metalu, tokarki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.11.2023
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Dorota Jurek
    Numer telefonu: 343135020 w. 114
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    StPr/24/0244
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/24/0246
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    wg programu stażu staż w godz: 8-16
    StPr/24/0339

    Uczestnictwo podczas wykopu sprzętem budowlanym. Uciąganie kruszywa.
    StPr/24/0242

    Obsługa maszyny STOLL
    StPr/24/0238
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Pomoc przy promocji sklepu i zakładaniu aplikacji
    311363
    wynagrodzenie od od 28

    Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach kształcenia.
    StPr/24/0232

    Kontrola maszyn i urządzeń wchodzących w skład danej linii rozlewniczej oraz urządzeń pomocniczych, kontrola i nadzór nad prawidłowością procesu produkcji, znajomość wymagań jakościowych obowiązujących norm i wytycznych dla wytworzonego wyrobu.
    StPr/24/0223
    wynagrodzenie od od 24,5 PLN

    Prowadzenie dokumentacji transportowej. Trasy krajowe z możliwością tras międzynarodowych.
    StPr/24/0212
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    prowadzenie zmiany, obsługa klienta, sporządzanie zamówień
    StPr/24/0215
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN