Cholewkarz - możliwość przyuczenia

Miejsce pracy: Nierada 6, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: szycie całej cholewki (obuwie męskie skórzane)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • chęć do pracy
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Uprawnienia:
      • mile widziane doświadczenie w obuwnictwie
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BRD" ROBERT MIECZNIK
        Adres: Nierada 6, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Beata Miecznik
        Numer telefonu: 787-713-411
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru
        StPr/20/0266
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        Rozkrawanie tkanin
        StPr/20/0252
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        szycie całej cholewki (obuwie męskie skórzane)
        StPr/20/0247

        wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych;
        StPr/20/0245
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        cięcie blachy, przygotowanie blachy do wysyłki, pakowanie blachy
        StPr/20/0235

        przygotowanie towaru pod zamówienie, przyjmowanie i rozładunek towaru, sprządzanie dokumentacji
        StPr/20/0234

        - przygotowanie produkcji - rozpisywanie dokumentacji technicznej - sporządzanie raportów magazynowych - wsparcie w zakresie produkcji firma zajmuje się produkcją prefabrykatów stali zbrojeniowej (zbr
        StPr/20/0113
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        transport towarów w ruchu krajowym, dostawa prefabrykatów i odbiór stali z polskich hut), praca od poniedziałku do piątku
        StPr/20/0112
        wynagrodzenie od od 5 700 PLN