Kucharz

Miejsce pracy: Kościuszki 67 a, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: przygotowanie potrawy do wydania wg przepisu;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.01.2020
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • chęć do pracy w zespole
  • książeczka Sanepidowska
  • kreatywność
    Wymagania pożądane
    • minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • brak lub niepełne podstawowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KAWIARNIA "MAG" GAWLIK ANDRZEJ
        Adres: Kościuszki 67 a, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Gawlik
        Numer telefonu: 516-120-601
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie lub cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Wykonywanie zlecenia na stanowisku pomocnik drukarza. Praca polega na pomocy przy obsługiwaniu maszyn drukarskich, kontrolowanie jakości wykonywanego produktu ( jest to bardzo ważne i wymaga się najba
        StPr/20/0023
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        przewóz towarów (kraje UE)
        StPr/20/0024
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        roboty ogólnobudowlane
        StPr/20/0019

        obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników
        StPr/20/0020

        przepakowywanie, załadowywanie i rozpakowywanie towaru na magazynie; zabezpieczenie towaru na hali magazynowej; dbanie o prawidłowy obrót towaru;
        StPr/20/0012
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        praca fizyczna z wykorzystaniem wózka widłowego (sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali)
        StPr/20/0010

        zaspokojenie codziennych potrzeb bio-psycho-społecznych osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
        StPr/20/0011

        wykonywanie czynności pomocniczych przy produkcji, proste prace na produkcji, pakowanie gotowych wyrobów, czynności związane z obróbką metalu
        StPr/20/0008

        przygotowanie potrawy do wydania wg przepisu;
        StPr/20/0001

        sprzątanie pokoi, korytarzy, świetlicy, pomieszczeń socjalnych
        StPr/20/0004