Zamknij

Kierownik budowy

Miejsce pracy: Kościuszki, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie budowy Stacji Paliw w Myszkowie. Prowadzenie robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa, organizacja robót, bieżący nadzór nad pracownikami i podwykonawcami, kontrola prac pod względem ilości, jakości, zarządzanie sprzętem, materiałami, współpraca z inżynierami.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 08.09.2023
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Uprawnienia:
        • mile widziane doświadczenie zawodowe
          Pracodawca: ORLEN BUDONAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Kościuszki, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Małgorzata Michalska
          Numer telefonu: 693 539 770
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: I-szy kontakt telefoniczny
          StPr/24/0244
          wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

          Sprzątanie pomieszczeń biurowych
          StPr/24/0246
          wynagrodzenie od od 27,7 PLN

          wg programu stażu staż w godz: 8-16
          StPr/24/0339

          Uczestnictwo podczas wykopu sprzętem budowlanym. Uciąganie kruszywa.
          StPr/24/0242

          Obsługa maszyny STOLL
          StPr/24/0238
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          Pomoc przy promocji sklepu i zakładaniu aplikacji
          311363
          wynagrodzenie od od 28

          Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach kształcenia.
          StPr/24/0232

          Kontrola maszyn i urządzeń wchodzących w skład danej linii rozlewniczej oraz urządzeń pomocniczych, kontrola i nadzór nad prawidłowością procesu produkcji, znajomość wymagań jakościowych obowiązujących norm i wytycznych dla wytworzonego wyrobu.
          StPr/24/0223
          wynagrodzenie od od 24,5 PLN

          Prowadzenie dokumentacji transportowej. Trasy krajowe z możliwością tras międzynarodowych.
          StPr/24/0212
          wynagrodzenie od od 7 000 PLN

          prowadzenie zmiany, obsługa klienta, sporządzanie zamówień
          StPr/24/0215
          wynagrodzenie od od 5 200 PLN