sprzątaczka

Miejsce pracy: Zawiercka 18, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sprzatanie pokoi, korytarzy, świetlicy , pomieszczeń socjalnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania pożądane
Uprawnienia:
  • sumienność, dokładność
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Uprawnienia:
      • mile widziana książeczka Sanepidowska
      • mile widziane doświadczenie w zawodzie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MAGDALENA TARASEK FIRMA PRO-KOM BIS
        Adres: Zawiercka 18, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Marzena Piekara
        Numer telefonu: 600-315-334
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv + skierowanie
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; towarowanie; dbałość o porządek w miejscu pracy;
        StPr/19/0920
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

        zaspokojenie codziennych potrzeb bio-psycho-społecznych osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
        StPr/19/0915
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        wykonywanie murów, ścianek działowych,
        StPr/19/0903
        wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

        montowanie szkieletów konstrukcyjnych ze stali zbrojeniowej
        StPr/19/0904

        wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków
        StPr/19/0905

        praca w sklepie "Żabka"
        StPr/19/0894
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        sprzątanie hali, pomieszczeń sanitarnych; sprzątanie przed budynkiem.
        StPr/19/0895

        rozbiór i odkostnianie mięsa, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
        StPr/19/0898

        odkostnianie elementów drobiu, montowanie mięsa na kebab, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
        StPr/19/0899

        praca na stoisku mięsnym
        StPr/19/0891
        wynagrodzenie od od 1 176 PLN