Opiekun osób starszych

Nr oferty: 34/7/2019Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Myszków

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Opieka nad seniorem, utrzymanie porządku, przygotowywanie posiłków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 04.07.2019
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Wymagania pożądane
    Język:
    • niemiecki, w mowie - przeciętny, w piśmie - słaby
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Gotowość do skorzystania z kursu j.niemieckiego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Kościuszki 97, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Weronika Antkowiak
      Numer telefonu: 34 313 32 33
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; towarowanie; dbałość o porządek w miejscu pracy;
      StPr/19/0920
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      zaspokojenie codziennych potrzeb bio-psycho-społecznych osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
      StPr/19/0915
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      wykonywanie murów, ścianek działowych,
      StPr/19/0903
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      montowanie szkieletów konstrukcyjnych ze stali zbrojeniowej
      StPr/19/0904

      wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków
      StPr/19/0905

      praca w sklepie "Żabka"
      StPr/19/0894
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      sprzątanie hali, pomieszczeń sanitarnych; sprzątanie przed budynkiem.
      StPr/19/0895

      rozbiór i odkostnianie mięsa, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
      StPr/19/0898

      odkostnianie elementów drobiu, montowanie mięsa na kebab, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
      StPr/19/0899

      praca na stoisku mięsnym
      StPr/19/0891
      wynagrodzenie od od 1 176 PLN