pracownik magazynu

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca an magazynie, obsługa wózka widłowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 11.03.2019
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • mile widziane doświadczenie na magazynie
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: gotowość do pracy fizycznej w ruchu ciągłym
        Pracodawca: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Słowackiego 13, 40-002 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Agata Obłączek
        Numer telefonu: 735-99-33-57
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        pomoc na wydziale produkcji przy montażu obuwia:smarowanie cholewek klejem,drasanie,sznurowanie,wklejanie wyściółek
        StPr/19/0808
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        Obsługa klientów
        StPr/19/0246
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        pomoc w magazynie, utrzymanie czystości, pomoc przy pracach prostych
        StPr/19/0247
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Prace porządkowe w budynku oraz wokół budynku.
        StPr/19/0236

        pomoc w przygotowaniu potraw,pobieranie surowców, przygotowywanie warzyw i owoców, pomoc w obróbce cieplnej, wydawanie i porcjowanie potraw
        StPr/19/0208
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Sporządzanie różnego rodzaju potraw i dań z zastosowaniem urządzeń w zakładzie gastronomicznym.Dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych. Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, bieżąca
        StPr/19/0209

        StPr/19/0211

        obsługa komputera i urzadzeń biurowych, sporządzanie dokumentacji biurowo-magazynowej, archiwizacja dokumentów, prowadzenie prawidłowego obiegu dokumentacji
        StPr/19/0200
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, przygotowywanie pism urzedowych, sporządzanie rzeczowych wykazów dokumentacji, obsługa programów i urządzeń biurowych, udzielanie informacji tel
        StPr/19/0202

        drukowanie obwolut, podkładanie poczty, spisywanie akt do archiwum, segregowanie poczty wędrującej do wydziału
        StPr/19/0203