Pomocniczy robotnik budowlany

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: wykonywanie rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórkami budynków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • minimum 1 miesiąc doświadczenia
  • umiejętność tynkowania, murowania, wykonywania szalunków
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Strzelecki
      Numer telefonu: 343135020 w. 120
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
      przekazania dokumentów:
      przewóz ładunków na terenie Unii Europejskiej
      StPr/19/0071
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzedaż, układanie, przyjmowanie powierzonego towaru, sprawdzanie dat przydatności, naklejanie cen, dbałość o czystość i porządek w sklepie
      StPr/19/0077

      montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO
      StPr/19/0065
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Brukarz - brukowanie, układanie krawężników, obrzeży drogowych, odwadnianie, rozbieranie nawierzchni, przygotowywanie podłoża.
      StPr/19/0066

      załadunek, rozladunek i transport towarów ( teren UE)
      StPr/19/0063

      sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
      StPr/19/0064

      Praca polega na rozwożeniu listów i paczek pocztowych dla Poczty Polskiej S.A. na terenie Myszkowa. Średnio dziennie do rozwiezienia jest między 60 a 70 przesyłek. Mile widziane osoby z doświadczeniem
      StPr/19/0159
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Magazynier - utrzymanie stanów magazynowych i przygotowanie towaru do wysyłki
      StPr/19/0061

      prosta obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola wizualna materiałów do druku
      StPr/19/0059
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prace związane z montażem konstrucji stalowych;
      StPr/19/0052
      wynagrodzenie od od 1 073,1 PLN