pracownik produkcji obuwia- ćwiekarz obuwia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: zawijanie maszynowe czubków obuwia połączone z formowaniem kształtu cholewki do kopyta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.01.2019
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Obuwnik*
    Uprawnienia:
    • umiejętności manualne
    • doświadczenie w zawodzie
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Edyta Karoń
        Numer telefonu: 343135020 w. 130
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
        przekazania dokumentów:
        sprzedaż pieczywa
        StPr/19/0023
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        sprzątanie hali produkcyjnej; utrzymanie czystości w pomieszczeniach wskazanych przez kierownika;
        StPr/19/0021
        wynagrodzenie od od 2 320 PLN

        odbieranie odpadów od mieszkańców, prace porządkowe na terenie miasta i obiekcie miasta
        StPr/19/0017
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        wznoszenie budynków
        StPr/19/0015
        wynagrodzenie od 3 779,71 - 4 496,83 PLN

        zawijanie maszynowe czubków obuwia połączone z formowaniem kształtu cholewki do kopyta
        StPr/19/0012

        wykonywanie prac związanych z danym stanowiskiem
        StPr/19/0008

        prosta obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola wizualna materiałów do druku
        StPr/19/0009
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        przygotowywanie i montowanie zbrojenia;
        StPr/19/0010

        Montowanie ociepleń budynków
        StPr/19/0011

        wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu
        StPr/19/0007
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN