Przedstawiciel handlowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: kontakt z klientami, przyjmowanie zamówień, nadzór nad prawidłowością realizacji zamówień, przyjmowanie reklamacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.12.2018
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat."B"
  • umiejętność obsługi tabletu
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • obsługa komputera
  • zdolności interpersonalne
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, inne
      Język:
      • turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • włoski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • mile widziane doświadczenie w pracy
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Joanna Lepiarz
          Numer telefonu: 343135020 w. 110
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
          Ochrona obiektów, wydawanie kluczy, obserwacja ludzi, obchody
          StPr/18/1479
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          operator wózka widłowego
          StPr/18/1475

          wznoszenie budynków
          StPr/18/1468
          wynagrodzenie od 3 779,71 - 4 496,83 PLN

          Technik technologii odzieży
          StPr/18/1451

          kontrola obiektów żywieniowych
          StPr/18/1466
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Pakowanie i oklejanie produktów Załadunek towarów na palety
          29/12/2018
          wynagrodzenie od 14 - 17 PLN

          Dostarczanie wyrobów na produkcje, odbiór wyrobów z produkcji, dbanie o porządek na magazynie
          28/12/2018
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          Brukarz - brukowanie, układanie krawężników, obrzeży drogowych, odwadnianie, rozbieranie nawierzchni, przygotowywanie podłoża.
          StPr/18/1463

          Opieka nad osobami starszymi
          24/11/2018
          wynagrodzenie od 1 700 - 4 500 PLN

          Elektromechanik pojazdów samochodowych
          StPr/18/1289