pomoc krawcowej

Miejsce pracy: Pułaskiego 45, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy wykańczaniu sukien ślubnych (m. in.ręczne wycinanie, przyszywanie ozdób)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 26.11.2018
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • chęć do pracy
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • zdolności manualne
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • brak lub niepełne podstawowe
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE- "ANTRA"
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Piotr Strzelecki
        Numer telefonu: 343135020 w. 133
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
        Brukarz - brukowanie, układanie krawężników, obrzeży drogowych, odwadnianie, rozbieranie nawierzchni, przygotowywanie podłoża.
        StPr/18/1463
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Opieka nad osobami starszymi
        24/11/2018
        wynagrodzenie od 1 700 - 4 500 PLN

        Prosta obsługa maszyn produkcyjnych, przygotowanie i kontrola wizualna materiałów do druku
        23/11/2018
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        Elektromechanik pojazdów samochodowych
        StPr/18/1289

        wykładanie towaru; dbanie o porządek i czystość; kontrola dat przydatności; kontrola cen; kontrola ekspozycji towaru;
        StPr/18/1438
        wynagrodzenie od od 1 950 PLN

        obsługa prasy hydraulicznej do produkcji płyt gumowych
        StPr/18/1441

        obsługa maszyn drukujących, kontrola jakości wyrobów, dbanie o porządek na stanowisku pracy
        StPr/18/1444
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        odkastnianie elementów drobiu, dbałość o stanowisko pracy.
        StPr/18/1433
        wynagrodzenie od od 1 096 PLN

        kontakt z klientami, przyjmowanie zamówień, nadzór nad prawidłowością realizacji zamówień, przyjmowanie reklamacji
        StPr/18/1434
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        rozkładanie palet do kompletacji; przepakowywanie towarów zgodnie z określonymi schematami; układanie produktów na paletach;
        StPr/18/1429
        wynagrodzenie od 2 240 - 2 560 PLN