ekspedient

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, rozliczanie środków płatniczychza sprzedany produkt, wydawanie reszty, doradztwo dotyczace produktów, obsługa kasy fiskalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 26.11.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
    • umiejętność zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy
    • dobra kondycja i sprawność fizyczna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Dagmara Żak
      Numer telefonu: 343135020 w. 110
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
      obsługa wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania
      StPr/18/1414
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sortowanie surowców wtórnych
      StPr/18/1415
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      szycie całej cholewki (obuwie męskie skórzane)
      StPr/18/1416

      Ochrona obiektów, wydawanie kluczy, obserwacja ludzi, obchody
      StPr/18/1402

      praca na stoisku mięsnym
      StPr/18/1401

      transport wody i soków na terenie kraju (trasy do 400 km pod Warszawę i Rzeszów), załadunek towaru na samochód
      StPr/18/1395
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Magazynier - wydawanie towaru, kierowca
      StPr/18/1391

      lakierowanie elementów, transport komponentów do lakierowania
      StPr/18/1390

      obsługa suwnicy z poziomu "0"
      StPr/18/1385

      prowadzenie zajęć indywidualnych z dzieckiem w wieku 4 lat
      StPr/18/1386
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN