Oczyszczacz konstrukcji stalowych

Nr oferty: StPr/18/1550Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Miejsce pracy: Pułaskiego 68c, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Czyszczenie konstrukcji i elementów stalowych, obsługa śrutownicy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 25.09.2018
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PPHU "JVM" Jarosław Mucha
    Adres: Jesionowa 53, 42-421 Skałka, powiat: zawierciański, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Jarosław Mucha
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Uzupełnienie doposażenie st. pracy RPO WSL 2018 cv, godziny zgłaszania się kandydatów: 9-16 Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu s
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    operator wózka widłowego
    StPr/18/1475
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    wznoszenie budynków
    StPr/18/1468
    wynagrodzenie od 3 779,71 - 4 496,83 PLN

    Technik technologii odzieży
    StPr/18/1451

    kontrola obiektów żywieniowych
    StPr/18/1466
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pakowanie i oklejanie produktów Załadunek towarów na palety
    29/12/2018
    wynagrodzenie od 14 - 17 PLN

    Dostarczanie wyrobów na produkcje, odbiór wyrobów z produkcji, dbanie o porządek na magazynie
    28/12/2018
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Brukarz - brukowanie, układanie krawężników, obrzeży drogowych, odwadnianie, rozbieranie nawierzchni, przygotowywanie podłoża.
    StPr/18/1463

    Opieka nad osobami starszymi
    24/11/2018
    wynagrodzenie od 1 700 - 4 500 PLN

    Prosta obsługa maszyn produkcyjnych, przygotowanie i kontrola wizualna materiałów do druku
    23/11/2018
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Elektromechanik pojazdów samochodowych
    StPr/18/1289