Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 16-letniego ucznia

16:44, 05.02.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z zespołu ds. nieletnich zatrzymali 16-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Chłopak wpadł po tym jak policjanci i funkcjonariusze straży granicznej przeprowadzili wspólne działania profilaktyczne na terenie jednej ze szkół. Jak się okazało jeden z uczniów posiadał niedozwolone substancje. Nieletni odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

Do zatrzymania 16-letniego ucznia doszło na terenie jednej ze szkół na terenie powiatu myszkowskiego. Podczas wspólnych działań policjantów i strażników granicznych wyszło na jaw, że jeden z uczniów posiada przy sobie szklaną, osmoloną fifkę. Taki widok sprawił, że stróże prawa nabrali podejrzeń wobec chłopca. Policjanci zdecydowali dokładnie sprawdzić, czy oby uczeń nie jest zamieszany w przestępczość narkotykową...i szybko wyszło na jaw, że jednak ma "coś" na sumieniu. Po krótkim czasie wydał policjantom dwa zawiniątka z zawartością zielonego suszu. Niedozwolona substancja została zabezpieczona, a przeprowadzone badanie tylko potwierdziło, że ten susz to marihuana. Teraz o losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Zogroda Zogroda

0 1

Kurla dobrze mu prawdziwych przestempcow trzeba zamykać a nie Kazik by taki i sprzedawał by ta marihuana potem otworzy by gang i by było to co w hameryce . A ogólnie to kiedyś widziałem jak bulbulator wypadł mojemu koledze bartkowi który nie miał imienia 13:21, 06.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone