Zamknij

Z ZAKAZEM I POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW KIEROWAŁ SAMOCHODEM

11:56, 24.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Rudzie Śląskiej zatrzymali 35-latka, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i z dożywotnim zakazem jazdy. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany i policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Teraz o dalszym losie mieszkańca Rudy Śląskiej zadecyduje sąd.

We wtorek kilka minut po siedemnastej, policjanci z „czwórki” zauważyli na ulicy Głównej jadącego citroena, którego kierowca nagle przyśpieszył. Mundurowi ruszyli za nim i próbowali zatrzymać do kontroli, jednak ten zaczął uciekać. Pościg zakończył się na Trasie N-S. Za kierownicą osobówki siedział 35-latek z dożywotnim sądowy zakazem prowadzenia pojazdów.

Kierowca oprócz tego był poszukiwany przez sąd celem doprowadzenia do aresztu, w którym ma odbyć karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Uwagę mundurowych zwróciło też zachowanie 35-latka, który był pobudzony. Policjanci znaleźli przy nim kilkanaście porcji amfetaminy.

Kierowca został poddany badaniu na zawartość narkotyków w organizmie. Narkotester dał wynik pozytywny świadczący o tym, że wcześniej zażywał narkotyk. O dalszym losie rudzianina zadecyduje wkrótce sąd, a za przestępstwa, których się dopuścił, może pozostać w więzieniu dłużej.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%