Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Myszkowa odzyskali skradzionego pieska

13:45, 06.01.2020 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Kryminalni z Myszkowa odzyskali skradzionego psa rasy York. Po 5-dniowych poszukiwaniach został on odnaleziony przez śledczych w Katowicach w jednym z mieszkań na ulicy Cynkowej. Wczoraj Adi wrócił już do swego pana.

30 grudnia 2019 r, w samo południe, do mieszkania 68-letniego myszkowianina zapukała młoda para. Kobieta i mężczyzna poprosili właściciela o jedzenie. Mężczyzna okazując swoje dobre serce, zajął się przygotowaniem dla nich posiłku. Nieznana kobieta i jej kompan wykorzystując moment nieuwagi gospodarza, zabrali jego pieska i uciekli z miejsca. 68-latek zorientował się szybko, że wraz z nimi, zniknął też jego długoletni czworonożny przyjaciel. O wszystkim zawiadomił myszkowskich stróżów prawa. Kryminalni od razu wkroczyli do akcji poszukiwawczej za złodziejami. Dzięki ich wnikliwej analizie i wielkim zaangażowaniu, szybko wytypowali sprawców tego przestępstwa. Tropy zaprowadziły ich wczoraj do jednego z mieszkań przy ulicy Cynkowej w Katowicach. Drzwi otworzyła 41-letnia kobieta. Podczas przeszukania mieszkania, kryminalni ujawnili psa rasy York. Zwierzę swoim umaszczeniem przypominało skradzionego czworonoga. Kobieta oświadczyła, że opiekuje się tylko pieskiem swojej córki, której  akurat nie ma w mieszkaniu. Piesek został od razu rozpoznany przez swojego pana i już wczoraj trafił do swojego domu. Wkrótce para złodziei odpowie za kradzież. Grozi im nawet 5 lat za kratami.

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
18:11, 16.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone