Zamknij
REKLAMA

Wigilia ZNP

22:30, 14.12.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Członkowie Krajowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego przygotowali piękną kolację wigilijną w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Powiat Myszkowski reprezentował Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec.

Wicestarosta Mariusz Morawiec składa życzenia nauczycielom

Sala została na tę okazję pięknie udekorowana i oświetlona. Członkowie Sekcji dołożyli starań, aby każdy aspekt wigilijnej tradycji był zachowany. Nie zabrakło opłatka i tradycyjnych potraw świątecznych. Na wieczerzę przybyło wiele osób, które po brzegi wypełniły salę bankietową w MDK.

Przewodnicząca Krajowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego Jadwiga Matyja przyjmuje od Wicestarosty Mariusza Morawca życzenia świąteczne

Gości przywitała Przewodnicząca Jadwiga Matyja, zaprosiła do wspólnego posiłku i złożyła świąteczne życzenia wszystkim przybyłym.

Przewodnicząca Jadwiga Matyja powitała gości na kolacji wigilijnej

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Zastępca Burmistrza Iwona Franelak, Przewodniczący Rady Miasta w Myszkowie Jerzy Woszczyk, Dyrektor MDK Aleksandra Podgórska, Roman i Silvia Sobczyk oraz Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Halina Sroka.

Na zdjęciu od lewej: Roman i Silvia Sobczyk, Wicestarosta Myszkowski Mariusz Morawiec, Przewodniczący Rady Miasta w Myszkowie Jerzy Woszczyk, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Zastępca Burmistrza Iwona Franelak, Dyrektor MDK Aleksandra Podgórska oraz Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Halina Sroka

Wicestarosta Mariusz Morawiec podziękował za zaproszenie i złożył życzenia całej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego. Impreza przebiegła w bardzo świątecznej atmosferze.

Nauczyciele, którzy działają w myszkowskiej sekcji PZN, przez wiele lat kształtowali charaktery młodzieży i mają ogromny wkład w rozwój i wychowanie kilku pokoleń mieszkańców Powiatu Myszkowskiego.

Atmosfera była bardzo świąteczna

(PowiatMyszkowski)
 

 

 

 

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone