Zamknij
REKLAMA

Z okazji Wszystkich Świętych oddali hołd zmarłym

10:27, 31.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Nadchodzący dzień Wszystkich Świętych jest okazją dla uczczenia pamięci o tych, którzy stracili życie w walce o suwerenność i niepodległość Ojczyzny. P.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie podinsp. Michał Chola wraz z II Wicewojewodą Śląskim Piotrem Kołodziejczykiem oraz przedstawicielami władz samorządowych, instytucji i innych służb mundurowych, odwiedzili nekropolie w Koziegłowach i Myszkowie- Mrzygłodzie.

Delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze w miejscach spoczynku poległych i tragicznie zmarłych ofiar wojennych, oddając hołd poległemu żołnierzowi Wojska Polskiego szer. Henryka Malicha, który spoczął na cmentarzu w Koziegłowach oraz żołnierzom poległym w Powstaniu Styczniowym którzy spoczęli w grobie zbiorowym w Myszkowie- Mrzygłodzie.

Z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych w imieniu policjantów, weteranów działań poza granicami państwa, wiązankę złożył p.o. zastępcy szefa myszkowskich mundurowych podinsp. Michał Chola.

Zastępca komendanta myszkowskiego garnizonu podinsp. Michał Chola wraz z przedstawicielami innych służb mundurowych uczcili również pamięć o poległych w służbie kolegach. Na cmentarzach w Koziegłowach i w Myszkowie- Mrzygłodzie zapłonęły znicze na grobach wielkich rodaków.

(KPP Myszków)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone