Zamknij
REKLAMA

Dzień Seniora i Dzień Białej Laski

00:08, 23.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Koło Polskiego Związku Niewidomych i Słabowidzących zorganizowało coroczny Dzień Białej Laski i Dzień Seniora. Powiat Myszkowski podczas uroczystości reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras.

Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras razem z Przewodniczącym Leszkiem Mrozem i obdarowanymi Paniami

Każdego roku Myszkowskie Koło Związku organizuje spotkanie, podczas którego członkowie, a także osoby wspierające działalność środowisk seniorskich, mogą wspólnie podsumować całoroczne funkcjonowanie organizacji.

Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras składają członkom Koła serdeczne życzenia

Uroczystości te gromadzą blisko setkę osób, i tak właśnie było i tym razem. Gości przywitał Przewodniczący Leszek Mróz. Do sali bankietowej, gdzie miała miejsce uroczystość, przybyli zaproszeni goście, m.in.: Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie Andrzej Jastrzębski, Wiceprzewodniczący Jan Kieras, Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak, Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie Aleksandra Podgórska.

Czas na prezenty....

Goście z Powiatu nie przybyli z pustymi rękoma. Jak co roku, decyzją Zarządu Powiatu uhonorowano zasłużonych seniorów. Przewodniczący Andrzej Jastrzębski i Wiceprzewodniczący Jan Kieras wręczyli wyróżnionym osobom specjalne podarunki. Podziękowali za zaproszenie w imieniu swoim i Starosty Dariusza Laseckiego. Złożyli także gratulacje, życząc wszystkim dużo zdrowia, ale i codziennej aktywności w Związku.
Biorąc pod uwagę liczbę uczestników uroczystości, można bez wątpienia powiedzieć, że organizacja jest aktywna i świetnie sobie radzi z integracją osób niewidzących, niedowidzących i starszych.

Członkowie Koła przy wspólnym stole

(Powiat Myszkowski)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone