Zamknij
REKLAMA

Odblaskowi rowerzyści przemierzali szlakami Jury

11:16, 30.07.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z myszkowskiej drogówki prowadzą akcję p/k "Rowerem bezpiecznie do celu". W czasie działań mundurowi wręczają odblaski i edukują cyklistów na temat przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznej jazdy na rowerze. Doskonałym przykładem świeciła młodzież, która jednośladami przemierzała ścieżkami rowerowymi Jurę Krakowsko- Częstochowską.

Mundurowi z myszkowskiej drogówki prowadzą działąnia p/k "Rowerem bezpiecznie do celu." Jej celem jest promowanie bezpiecznych i odpowiedzialnych zachowań rowerzystów na drodze. W czasie akcji mundurowi przeprowadzili krótką lekcję w plenerze. W takiej lekcji miała okazję uczestniczyć grupa młodzieży , która swoje wakacje spędza na Jurze. Z napotkaną na ścieżkach rowerowych grupą młodych rowerzystów, mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie cyklistów. Każdy, w ocenie policjantów był prawidłowo wyposażony w kamizelkę odblaskowa i kask i do tego świecił przykładem, ale mimo to nie zabrakło cennych uwag ze strony stróżów prawa.

Ponadto policjanci edukowali napotkanych rowerzystów na terenie powiatu myszkowskiego na temat przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznej jazdy na rowerze. Każdy otrzymał również element odblaskowy. Wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo tych najmniej chronionych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi zachęcają do ich noszenia, przy okazji każdej rowerowej wyprawy czy też spaceru.

(KPP Myszków)

(D.D)
REKLAMA

Komentarze (1)

JuliusJulius

0 0

I in Australia, so it fairly consistent across the country.
Legally, we get 20 days annual leave per year, plus 5 10 days
sick leave. More uncommonly used is another 5 days of carer leave and a few days of bereavement and moving days.

wigs for women Lace Wigs mtwnmb19897 22:43, 20.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone