Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki w Starostwie

15:06, 27.05.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Grupa dzieci z Przedszkola nr 1 „Bajka” – Krasnoludki - w Myszkowie zwiedziła Starostwo Powiatowe. Gości przywitał Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki. Wycieczka odbyła się w ramach realizowanego przez przedszkole projektu „Preschooler – Small Citizen”.

Dzieci z grupy "Krasnoludki" z Przedszkola nr 1 w Myszkowie na zdjęciu ze Starostą Myszkowskim Dariuszem Laseckim w jego gabinecie

Dzieci przyjechały do Starostwa autobusem pod  opieką pań nauczycielek z przedszkola Elżbiety Sobolewskiej i Joanny Topolskiej oraz pomocy nauczyciela Anny Piotrowskiej. Najpierw udały się do gabinetu Starosty Myszkowskiego Dariusza Laseckiego. Starosta przywitał całą grupę i opowiedział o swojej pracy. Nie zabrakło pamiątkowych gadżetów dla wszystkich uczestników wycieczki. „Krasnoludki” miały również okazję obejrzeć gabinet Wicestarosty Anny Sochy-Korendo.

Starosta wita dzieci w sekretariacie starostwa

Następnie z Kierownikiem Wydziału Organizacyjnego udały się na salę sesyjną i do archiwum. Zwiedziły także pomieszczenia referatu ds. Obsługi Szkół, Wydziału Finansowego, a na koniec obejrzały Biuro Obsługi Interesanta.

Przedszkole składa serdeczne podziękowania Staroście Dariuszowi Laseckiemu za spotkanie i umożliwienie poznania Starostwa oraz pani Oldze Marcińczyk za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.
 

Krasnoludki zwiedziły także gabinet Wicestarosty Anny Sochy-Korendo
  Wycieczka odbyła się w ramach realizowanego przez grupę "Krasnoludki" projektu „Preschooler -Small Citizen", którego celem jest m.in. rozwijanie kompetencji społecznych i obywatelskich, rozbudzanie w dzieciach świadomości istnienia różnych kultur, języków, tradycji, stymulowanie wszechstronnego rozwoju, poszerzanie wiedzy o lokalnej społeczności, rozwijanie kreatywności przedszkolaka i umiejętności pracy w grupie, wymiana doświadczeń i metod pracy wśród nauczycieli, wykorzystanie zasobów internetu, przetwarzania i przekazywania informacji droga elektroniczną.


U Starosty...
 
W ramach tego projektu odbywają się m.inn. wycieczki z cyklu "Krasnoludki" poznają swoją miejscowość".
Wycieczka do Starostwa to już siódma wyprawa maluchów.

Dzieci miały także możliwość zasiąść w fotelu Starosty Myszkowskiego

(Powiat Myszkowski)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone